Vysvědčení

29. červen 2007, pátek

Tak a je to tady... No kdo by to čekal, že, ale já mám právě teď za sebou konec třetího ročníku na ekonomickém lyceu v Hodoníně. A to je dost smutné hned z několika důvodů.

Tak zaprvé, příští rok už budu maturovat a ještě pořád nevím, co mám čekat. Jasně, státní maturity se odložily ale i tak, bude to můj poslední rok na střední a i když někdy s kolektivem mé třídy nevycházím tak, jak bych chtěla, pořád ještě se mi nechce opustit to "bezpečno" školy.

Je taky fakt, že se třídou jsem se moc dobře nerozešla. Tím výletem jsem asi fakt úspěšně pokazila spoustu věcí, nebo spíš spoustu přátelství...a nevím, jestli ty dlouhé prázdniny stihnou vyžehlit nebo smazat všechno, co jsem natropila...protože já to sama nejspíš nedokážu.

Tento článek je spíš takovou nostalgií, je to děs, když jedete jen tak v jedenáct dopoledne domů a uvědomujete si, že jste za ten rok nestihli udělat tolik věcí. Že jste zkazili sobě a možná i dalším konec roku a najednou, i přes všechno to, čeho se na vás druzí dopustili, se vám ještě nechce opustit všechny ty kamarády...

Nejspíš tady hledáte (a uplně oprávněně, když čtete článek Vysvědčení) nějaké informace o tom, jak jsem vlastně dopadla... Zlepšila jsem si pět známek, vždy o stupeň, takže na vysvědčení mě čekalo překvapení v podobě jedné jediné dvojky, a to z matiky a spousty jedniček. A ještě jsem dostala za tu svou seminárku do práva a psychologie na téma reklama od ředitele knížku za jednu ze dvou nejlepších prací ve třídě. Jinak za vyznamenání jsem od školy dostala dvě slevy do knihkupectví v Brně nebo v Olomouci, hm...=)

These days I seem to think a lot, about the things that I forgot to do, and all the times I had the chance to. Please don't confront me with my failures 'cause I have not forgotten them...

Zpět

RSS | Copyright by Iva Hromková