O včele a o gorile


23. června 2008, pondělí

A zase ten budík musel vyzvánět už ve 4:55 (oproti předminulému týdnu jsem si dopřála pět minut navrch). A zase na brigádu. Jj, těžce vydělané peníze. Ale aspoň někdo se dnes v práci radoval. Rusové. Ti z nás dneska myslím měli dobrou srandu, když jsme se se Šárkou snažily navěšovat nějaké díly, které jsme v životě neviděly... Ale pak se karta obrátila a my se smály jim, že na nás nemohli přestat zírat, když jsme si šly odpíchnout směnu (čisté, převlečené, učesané, namalované:-)

S tou včelou to bylo následovně - tak si tak čekám na zastávce, až mě někdo (autobus) hodí domů, nemám co dělat, tak začnu otrhávat lístky z keře poblíž, když v tom z keře vyletí včela a bodne mě (vim, patří mi to). Musím podotknout, že to byla premiéra na obou stranách, bohužel, pro jednu z nás to byla zároveň i derniéra. Na památku po zesnulé včelce mi napuchl palec a doteďka nechce splasknout, takže jsem zvědavá, jak budu zítra v práci zase šikovná, když už mám jen devět použitelných prstů.

No a ta gorila vlastně není gorila, ale Gorilla, neboli jeden z nejlepších českých internetových časopisů. A já se v nejbližší době stanu jedním z přispěvatelů. Teda, nejdřív se musím osvědčit a tak, ale věřím, že aspoň něco mi musí tento týden vyjít, takže pilně sleduju zahraniční servery a chytám informace ze světa seriálů... a píšu.

Teda samozřejmě, předtím než mě vzali, jsi mě museli proklepnout, takže jsem jim poslala nějaké své "práce" - dvě ze tří si můžete přečíst i vy (How I Met Your Mother vs. Přátelé a "recenzi" filmu August Rush). Tyto dva příspěvky zveřejněny na Gorille nebudou, proto je dávám aspoň sem (ne, že by se jim nelíbily...). Takže takovýmto směrem se bude rozvíjet moje novinářská kariéra. Doufám.

Zpět

RSS | Copyright by Iva Hromková