Typologie kluků

19. duben 2009, neděle

Nedávno jsem znovu natrefila na velmi povedený článek Rabín, kněz a kdo k tomu?, který pojednává o typologii holek. Musím říct, že jsem se tam taky našla... A i když mi můj teď už bývalý přítel říkal ze začátku Arwen, tak ne, na tuhle metu opravdu nemám. Nicméně, proč tady o tom píšu. Samozřejmě, že mě článek velmi inspiroval. A protože mé čtenářstvo tvoří z velké většiny právě chlapci (v některých případech už i muži), rozhodla jsem se je potěšit svou vlastní typologií. Kdo se v tom chce poznat, tak prosím...

PAN DARCY (100 bodů)

Nádherný, charismatický, nedostupný, inteligentní, tajemný... zkrátka kluk snů. Má v sobě něco, čím neskutečně přitahuje, zaujme hned při prvním setkání. Ať už jsou první emoce z něj negativní nebo pozitivní, zanechá ve vás dojem. Holky se o něj perou, on si však vybírá sám. Tu, kterou si nakonec zvolí, můžeme považovat za nejšťastnější dívku na světě, protože když pan Darcy miluje, tak jednou a navždy. Potkat ho se rovná zázraku.


MARK SLOAN (90 bodů)

Pro někoho trošku neznámá postava ze seriálu Chirurgové. Nádherný, charismatický, sexy, ovšem taky děvkař. Svést vás dokáže jediným mrknutím, díky jeho charisma mu to ale odpustíte. Těží z toho, že holky rády bad guye. Nepleťte si ho však s kdejakým libovým frajírkem, tenhle frajer totiž uvnitř čeká na tu pravou. Líbí se vám tak, že nelitujete ani té jedné noci. A potom nezbývá než doufat, že vy jste ta, na kterou čeká. Výskyt ve společnosti je občasný.


PETER PARKER (75 bodů)

Typ kluka od vedle, na kterého narazíte na každém kroku. Hodný, hezký a milý kluk, váš dobrý kamarád, se kterým si prostě rozumíte. Někomu může připadat trochu ňoumovitý, pro někoho může být sázka na jistotu. Kluk do nepohody, co nemá problém se sebevědomím, nic neřeší, je sám sebou. Ale kdo ví, třeba za svou obyčejnou identitou skrývá nějaké zvláštní schopnosti.LEONARD HOFSTADTER (50 bodů)

Hodný, milý, vtipný a neskutečně inteligentní. Snesl by vám modré z nebe a dává vám pocit, že jste velmi výjimečná osoba. Přesto na první pohled nezaujme, což má co do činění s jeho vzhledem. Věčný idealista, který se nerad vzdává svých snů. Holky ho často staví do pozice svých nejlepších kamarádů, za což může jeho obětavá, trpělivá a naslouchající povaha. Od pana Darcyho ho dělí nízká míra atraktivnosti, pohlednosti, sebevědomí a absence osudovosti. Potkáte ho často, většinou se zlomeným srdcem.

HOMER SIMPSON (35 bodů)

Hloupý, nudný, průměrný chlap. Neváží si ničeho a nikoho a jediné, co ho zajímá, je on sám. Někdy má své světlé chvilky, ve kterých vám dokazuje svou nehynoucí lásku, obětavost a zájem o okolí, pro takové momenty s ním ale nemá cenu zůstávat. Narazíte na něj hlavně v pozdějším věku, někdy do tohoto typu sklouznu výše zmínění chlapci.
ONDŘEJ ZE SAMOTÁŘŮ (0 bodů)

Blbec, který si myslí, že má šanci, ale nemá. Není charismatický, hezký, inteligentní ani zábavný, a nemá ani jeden světlý moment. Stále to na vás zkouší, je namyšlený, často s již zmíněným přívlastkem libový frajírek. Touhu ovládat si plete s touhou po opačném pohlaví. Každá holka už má s takovým typem zkušenosti, bohužel.

Zpět

RSS | Copyright by Iva Hromková