Májové rady do života

1. květen 2009, pátek

Rok se s rokem sešel a já znova (kvůli tomuhle a tomuhle) stojím pod rozkvetlou třešní sama. Možná jste na tom podobně, proto vám teď dám několik rad, jak se příště pod rozkvetlým stromem neocitnout sám. Tyhle rady vznikly jako poučení z vlastních chyb posledních pár dní.

  1. Když vám někdo napíše, abyste v noci nebo časně z rána (zkrátka po jedné hodině po půlnoci) šla ven z baru, že vás čeká na zastávce, protože už prý pochopil některé věci... NECHOĎTE. Nestojí to za to, ve čtyři ráno stejně nic nevyřešíte. Věřte mi.

  2. Když vám někdo volá v noci nebo časně z rána... NEZVEDEJTE TO. Je zde velká pravděpodobnost, že dotyčný není tak úplně střízlivý a i kdyby byl, cokoliv, co vám chce říct, vám může sdělit i ráno. A neřešte noční prozvánění, nic to neznamená.

  3. Když se vám někdo líbí a vy jemu ne nebo naopak... NECHTE TO BÝT. Nemá cenu se přemlouvat, zkoušet to na někoho, stejně víte, že to dřív nebo později krachne. Znám sice případ, kdy takhle začínal jeden pár a teď jsou spolu už dva roky, zázraky se ale nedějí, vám ne.

  4. Když se vám někdo líbí... a ten někdo stojí u baru... NEOSLOVUJTE HO. Z takových setkání nikdy nic dobrého nevzejde, nepočítám-li jednu nebo dvě báječně strávené noci. Na životního partnera u baru narazíte těžko a i když vy věříte na lásku na první pohled, ten u baru určitě ne.

  5. A když váháte mezi zelenou a fialovou... ZVOLTE ZELENOU. Fialová barva je barva snílků s nestálým chováním, nic pro vás.

Jo no, radši nechtějte vědět, co se mi všechno stalo...

Zpět

RSS | Copyright by Iva Hromková