Možná

1. srpen 2007, středa

Možná jsem byla na jednom z nejlepších táborů svého života. Možná, že desetidenní zodpovědnost za 16 malých chlapců ve věku 11-12let byla pro mě ta nejtěžší záležitost tohoto roku. Vím, že jsem pro ty děti možná nebyla tou nejlepší vedoucí, ale možná, že i tak mě měli rádi. Vždyť si mě mezi sedmi vedoucími ti kluci vybrali jako svou vedúcku proto, že jsem byla možná ta najkrajšia.

Možná tento slovenský tábor bude mým nejsilnějším zážitkem celého léta. Možná je opravdu pravda, že Slováci jsou sexy. Možná, že se to tam dalo vzládnout i díky skvělému kolektivu deseti vedoucích. Nebo je to všechno možná zásluha jen těch třech dvacetijednaletých slovenských vedoucích. Možná, že jsem se zamilovala.

Přemýšlím, že bych příští rok možná nejela na celé léto do Anglie, ale znovu jela možná právě na tento tábor. Líbilo se mi tam možná i proto, že velmi ráda něco organizuju, řídím. Možná bych vážně měla být míň dominantnější, ale možná bez toho to prostě nejsem já. Deset dní jsem vedla 8.oddíl a možná jsem to byla právě já, komu celý čas říkali vedúcka Ivka [Iuka] nebo pro kterou si kluci z jejího oddílu vymysleli přezdívku kraťasová princezna.

Možná si to všechno příliš idealizuju, ale možná, že mi to už teď všechno chýbá. Možná...

Zpět

RSS | Copyright by Iva Hromková