Předhodové plánování

11. srpen 2007

Tak a už zítra je to tady... V mojí malé rodné vesničce Prušánky se konají 12.- 14. srpna hody. Po deseti dnech sladkého (a někdy možná i smutného) nicnedělání se tedy mám na co těšit. Teda nejspíš bych neměla, když vím, jak to potom dopadá s akcemi, na které se přespříliš těším, ale prostě, nemůžu si pomoct...:-)

Když jsem se vrátila ze Slovenska, neměla jsem sjednanou žádnou brigádu, takže jsem se jen tak skoro dva týdny poflakovala. Ne že bych nic nedělala, ale byl to rozdíl vzhledem k mému našlapanému červenci... Šárka má jako brigádu hlídání jedné malé holčičky (Elišky:), tak jsem byla povětšinu času sama doma. Navíc mi kamarádky odjely na dovolenou do Černé Hory a kamarádů není nikdy dost... Proto jsem ráda za tyto čtyři dny nabité hodami.

Přede mnou je ale ještě jedna akce, chystám se na Trnkobraní do Vizovic, 17. - 19. srpna. Z původní plánované akce pro pět kamarádek se sice vyklubal zájezd pro širší okolí, ale i tak to může nakonec vyjít. Loňské Trnkobraní se Šárkou a Katkou mi stejně nikdo nevezme. No a na přelomu sprna a září se chystám s našima na nejspíš poslední rodinnou dovolenou, myslím, že do Říma.

No a pak je tu září a s ním škola a zkouška, kvůli které jsem úspěšně dokončila třetí ročník na ekonomickém lyceu, maturita. Ještě předtím ale plánuju s bývalýma spolužákama ze základky slučák a pak taky nějakou tu malou (velkou) oficiální (neoficiální) oslavu svých krásných osmnáctin... To je ale všechno zatím ve hvězdách, jisté je, že za hodinu bych už nejspíš měla být pod zeleným, bo se tam dneska koná Beseda u cimbálu.

Zdravím všechny, přeju krásný zbytek prázdnin, srdečně vás zvu na hody a třeba se taky potkáme na Trnkobraní:-)

Zpět

RSS | Copyright by Iva Hromková