Náhodná Fléda

11. březen 2009, středa

Na Flédě včera hrála slovenská ska skupina Polemic, v rámci festivalu Jeden svět 2009, no a já jsem tam nemohla chybět. O akci jsme se spolužákama z FSS věděli hodně dopředu, takže to vypadalo na hromadou akci. Jak to tak ale bývá, postupně spoustu kamarádů najednou zjišťovalo, že mají ten večer na práci důležitější věci, takže jsme se tam nakonec sešli ve velmi podivném složení.

Bylo nás pět: spolužačka, která dělala na koncertě hostesku (co fotky...?;-), další spolužačka, která tam šla s přítelem (zdravím do Košic;-) a ještě jeden spolužák (lístek jsme mu dali jako opožděný dárek k narodeninám). Za normálních okolností by to byla parádní akce, jenže, okolnosti se změnily a i když byl koncert Polemic velmi vydařený (ne však tak jako skoro přesně před rokem v Pezinku), celková atmosféra se moc nevydařila.

Jestli je to něčí vina, tak určitě moje. To je tak že, když se na něco moc těšíte...všichni to známe. Malé plus připisuju koncertu za to, že jsem měla šatnu zdarma (díky...) a potkala jsem tam náhodně spolužáka z FAV (ale dnes dopoledne na Dějinách ses nakonec neukázal;-).

Dnes jsem potkala opět "náhodu". Snad poprvé na výšce jsem šla opravdicky (hrozné slovo, ale hodí se) za školu, utekla jsem z přednášky a šla se jen tak poflakovat. Nakonec se káva z automatu s kamarádem protáhla na tři čtvrtě hodiny, takže jsme se vrátili zrovna na konec hodiny, ale myslím, že zas tak moc jsme toho z rané švédské kinematografie nezmeškali. Víc záškoláctví O:-)?

Zpět

RSS | Copyright by Iva Hromková