Žádné bloggerství


22. listopad 2008, sobota

Maybe it´s just me, couldn´t you believe...? Potřebovala jsem nakopnout. A konečně se tak stalo. Tento týden byl nesmírně inspirativní. Středeční večer se mi možná jen zdál, zato jsem si jistá, že ten páteční byl opravdový.

Takové to plácání na místě znám dost dobře. Někdy nejsem schopná přinutit se naprosto do ničeho. Což mě omezuje nejen ve školních záležitostech. Brzdí mě nízká sebedůvěra v sama sebe (světě div se), což je fakt, proti kterému jsem mnohdy bezmocná.

Není to tvůrčí blok, co mi brání psát sem častěji. Je to spíš strach, kdo všechno si tohle může číst. Myslím, že jsem nikdy nebyla bloggerka v tom pravém slova smyslu. Vždycky jsem si dávala pozor na jazyk, na jména, upravovala holá fakta a situace, aby podobnost byla čistě náhodná.

A hodlám to tak dělat i nadále. Přiznávám, má zranitelnost mi podkopává nohy. Ale i když má spousta lidí negativní názor na mé příspěvky, tady je to moje ledové království, prchavé zachycení cenzurovaných myšlenek. Proto někdy děkuju, že tu není ta možnost pod každý článek přidávat své komentáře. Už dlouho nevím, co si s tímto "blogem" počít...

Zpět

RSS | Copyright by Iva Hromková