25 věcí, které o mně možná nevíte

15. květen 2009, pátek

 1. Do první třídy jsem šla v pěti letech, i se svou sestrou (dvojčetem). Chodily jsme spolu i na střední. To máte 14 let s jedním člověkem v té stejné třídě a 19 let v jednom pokoji. Teď bydlím v jednom pokoji se svou starší sestrou, se kterou zároveň chodím na stejnou výšku.

 2. Jsme tři sestry: blondýnka, zrzka a brunetka. Čas od času se tak dostaví komplex Té třetí.

 3. Odmaturovala jsem za pět, z pěti předmětů. Pak jsem na výšce neudělala hned první dvě zkoušky.

 4. Na noc bych měla nosit rovnátka kvůli artikulační vadě (mám nakřivo horní chrup). S mou rychlou mluvou pak není divu, že mi nikdo nerozumí.

 5. Nosím kontaktní čočky, jsem totiž krátkozraká. Na pravém oku mi změřili 1,5 dioptrie, na levém oku hned 4. S brýlemi to nejsem já.

 6. Mívám problémy s věrností a s kluky se rozcházím zásadně na jaře.

 7. Dvakrát po sobě jsem vyhrála na základní škole soutěž v recitování. Ty básničky si pamatuju doteď.

 8. Mám komplex ze své výšky, můžou za to kluci. Ti, kteří se mi líbili, byli vždycky menší nebo stejně vysocí jako já. A taky vždycky chodili s těmi malými milými holkami. Nejhorší to bylo na tanečních zábavách, s podpatky a tedy s výškou 185 cm... Smutná léta.

 9. Poprvé jsem se opila ve čtrnácti letech při sáňkování. Bylo to také poprvé, co jsem zvracela z alkoholu a řekla někomu, že ho miluju. Trapná léta.

 10. Píšu blog. Myslím, že ho čte tak pět lidí.

 11. Sním o tom, že pojedu na roční stipendijní pobyt do USA.

 12. Nějaký čas jsem chtěla být modelkou, skončilo pouze u pokusu.

 13. Po střední jsem nešla na ekonomickou fakultu, jak se očekávalo, ze dvou důvodů: 1. chtěla jsem si něco dokázat, 2. matematika.

 14. Po ránu nemluvím.

 15. Ve dvanácti letech jsem se poprvé setkala s šikanou. Na sobě.

 16. S klukem jsem se poprvé líbala ve čtrnácti. Byl opilý a já se málo bránila.

 17. Někdy si myslím, že na filmové vědě nemám co pohledávat. Neviděla jsem ani polovinu filmů, co mí spolužáci. Ve většině případů mě ty filmy ani nezajímají.

 18. Nejvíc na světe nesnáším lidskou hloupost. Hned po tom jsou lidi, kteří si myslí, že ví, jaká jsem. Tohle totiž nevím ani já sama.

 19. Jen jednou jsem měla nejlepší kamarádku, rozdělil nás kluk. Ale hlavně, že jim to klape.

 20. Minulý semestr jsem úspěšně absolvovala 13 zkoušek (počítám i se zápočty) a napsala 8 seminárek, tento semestr to je 15 zkoušek a 6 seminárek. Ráda se s tím chlubím.

 21. Budím dojem slušňačky. Dělala jsem skautskou vedoucí a dva roky chodila na základní školy s preventivním protidrogovým programem. Nikdy jsem nekouřila trávu, nedívala se na porno a neopila do němoty tak, aby mě někdo musel táhnout domů. Zatím to nemám v plánu měnit.

 22. Na ploše mi/mě už dva měsíce straší nápis People always leave.

 23. Jestli jsem někdy tvrdila, že jsem měla na základce na vysvědčení vždycky samé jedničky, není to pravda. V sedmé třídě jsem dostala na pololetí dvojku z matematiky.

 24. Svou původní barvu vlasů jsem pořádně neviděla už sedm let. Co vím, tak byly prostě hnědé.

 25. V současnosti mám za sebou Listopadovou romanci i Zimní pohádku. Teď chci Léto s kovbojem.

Zpět

RSS | Copyright by Iva Hromková